Як зробити правильний ремонт в новобудові?

Купівля квартири в новобудові — це, звичайно, важлива подія. Але є одне “але” — ремонт. У майбутньому варто зробити правильні акценти щодо вибору підлогового покриття і міжкімнатних дверей. Це поверхні і конструкції, які схильні до інтенсивної експлуатації, тому повинні її витримувати.

Плитка або ламінат — що краще?

Популярні підлогові покриття для квартир – керамічна плитка, а також ламінат. На жаль, не існує матеріалу з універсальними властивостями, який підійде для всіх кімнат. Наприклад, керамічна плитка — це якісний у всіх сенсах варіант. Вона міцна, вогнестійка, стійка до впливу будь-якої кількості вологи, інертна до багатьох хімічних матеріалів. Це покриття, розраховане на роки експлуатації без змін в структурі і зовнішніх характеристик.

Але є одне «але» – плитка холодна. Тому стелити її в житлових кімнатах не рекомендується. Виняток у випадку підлоги з підігрівом, однак потрібно пам’ятати про зростаючі тарифи. Найкраще стелити плитку тільки у ванній кімнаті і на кухні. Щоб позитивні властивості матеріалу були реалізовані на 100%, варто подбати про якісний монтаж.

Що стосується ламінату – це ідеальний матеріал для житлових приміщень. Звичайно, ламінат 33-го або 34-го класу можна стелити і на кухні, але все ж він може конкурувати з плиткою. Підлогове покриття з ламінатних панелей тепле, дуже гарне, що не слизьке. Воно протистоїть забруднень, подряпин і вм’ятин.

Вибір міжкімнатних дверей

Як вже було сказано, міжкімнатні двері піддаються інтенсивному навантаженню. Тому найкращою порадою за вибором конструкції буде не купувати дешеві моделі: це нічим не виправдана економія. Ось короткий список вимог до міжкімнатних дверей:

  • хороша звукоізоляція;
  • відсутність щілин і перекосів;
  • просте закриття і відкриття;
  • ізоляційні властивості, що не пропускають протяг і запах;
  • екологічність;
  • якісна фурнітура.